Kamna Tonwerk T-EYE vlastní oči

25.05.2013 08:00

T-NEO ECO2 DUO v Národním stavebím centruPo úspěšném předvedení na stavebním veletrhu v Brně se akumulační kamna Tonwerk T-NEO ECO2 DUO PLUS přesunuly do stálé expozice v Národním stavebním centru v objektu Nový Tuzex na Brněnském výstavišti. Kamna jsou vystavena ve vzorkovně NSC v přízemí, vlevo v sekci Vnitřní prostředí budov. Na vlastní oči si tak můžete prohlédnout kvalitu řemeslného zpracování tohoto skvělého výrobku. Základní informace a prospekt Vám poskytnou na recepci. Můžete však přímo z místa konzultovat své potřeby na telefonním čísle +420 605 769 836. Ideálním řešením je dohodnout si schůzku v Národním stavebním centru předem telefonicky nebo prostřednictvím formuláře

Pro informace o umístění expozice NSC, kontaktech a otvírací době pokračujte dále.

↑ na začátek ...pokračování ↓

Umístění expozice 

Národní stavební centrum naleznete u deváté brány Brněnského výstaviště v objektu Nový Tuzex.

Obrázek - Nový Tuzex, zdroj: www.bvv.cz

Zvětšit mapu do nového okna         Naplánovat trasu
 
Nejbližší zastávky městské hromadné dopravy jsou:
  • Pisárky (tramvaj 1, trolejbusy 25, 26 a 37, autobusy 44, 84, 52)
  • Riviéra (autobusy 44, 84, 405, 406)

Pro další informace navštivte stránky NSC: www.stavebnicentrum.cz

Plán expozice v NSCUmístění kamen v expozici NSC

Kamna Tonwerk T-NEO ECO2 DUO PLUS jsou vystavena ve vzorkovně NSC v přízemí, vlevo v sekci Vnitřní prostředí budov (zelená plocha) v místě označeném číslem 7 hned u hlavní uličky. 

Otevírací doba a vstup

denně včetně víkendů 10-18 hod.,
v průběhu veletržních akcí 9-18 hod.
Více viz. kontakty na NSC. (Upozornění: Do areálu je zakázáno vstupovat se zvířaty!).
 

Expozici v Národním stavebním centru můžete navšívit samostatně a zdarma bez předešlého objednání. Máte-li zájem i konzultaci nebo představeni vystavených akumulačních kamen Tonwerk T-NEO ECO2, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 605 769 836 nebo prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Žádost o schůzku v Národním stavebním centru

Máte-li zájem o schůzku v Národním stavebním centru, vyplňte prosím níže uvedené údaje. Pokud je to možné, navrhněte i náhradní termín. Zda je Vámi navržený termín schůzky možný Vám potvrdíme co nejdříve. (Položky označené * jsou povinné):